Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (43 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Top pages
pa: ਸਿਖਰ ਦੇ ਸਫੇ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ

en: View user profile.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰੋਫਾਇਲ ਵੇਖੋ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: @user's picture
pa: @user ਦੀ ਤਸਵੀਰ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ

en: Contact form
pa: ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ
