Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (62 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Tags
ps: بچوي

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Search keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Comment
ps: تبصره

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Medium
ps: منځنى

en: System
ps: سيستم

en: General
ps: ټوليز

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Order
ps: اوډون

en: Position
ps: ځاى

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Key
ps: کيلی

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Source
ps: سرچينه

en: People
ps: خلک

en: Standard
ps: معياري

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Reports
ps: راپورونه

en: Update settings
ps: امستنې اوسمهالیزول

en: User roles
ps: د غړي دندې

en: Visitors
ps: ليدونکي
