Intense (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Media
hy: Մեդիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
