Intense (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: None
id: Tiada

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
