Intense (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: None
uk: Немає

en: Media
uk: Медіа

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Caption: @caption
uk: Підпис: @caption
