Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Roles
ca: Rols

en: Advanced
ca: Avançat

en: Other
ca: Altres

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta
