Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: Inbox
da: Indbakke

en: Roles
da: Roller

en: API Key
da: API-nøgle

en: Advanced
da: Avanceret

en: Other
da: Anden

en: Simple
da: Simpel
