Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Roles
et: Rollid

en: Advanced
et: Täpsem

en: Other
et: Muu

en: Simple
et: Lihtne
