Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Other
fi: Muu

en: Simple
fi: Yksinkertainen
