Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Inbox
ja: 受信トレイ

en: Roles
ja: 役割

en: Advanced
ja: 高度

en: Other
ja: その他

en: Simple
ja: 簡単

en: User Data
ja: ユーザーデータ
