Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Other
my: အခြား

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်
