Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Roles
ro: Roluri

en: API Key
ro: Cheie API

en: Advanced
ro: Avansat

en: Other
ro: Altele
