Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Inbox
tr: Gelen kutusu

en: Roles
tr: Roller

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Other
tr: Diğer

en: Simple
tr: Basit
