Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: None
uk: Немає

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Roles
uk: Ролі

en: Advanced
uk: Розширені

en: Other
uk: Інше

en: Simple
uk: Просте

en: Tag name
uk: Назва теґу

en: Roles to exclude
uk: Виключити наступні ролі

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: User Data
uk: Дані користувача

en: Event name
uk: Назва події
