Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Inbox
vi: Hộp thư đến

en: Roles
vi: Vai trò

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Other
vi: Khác

en: Simple
vi: Đơn giản

en: Tag name
vi: Tên thẻ
