Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: None
de: Keine

en: Inbox
de: Posteingang

en: Roles
de: Rollen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Advanced
de: Erweitert

en: Other
de: Weitere

en: Simple
de: Einfach

en: Tag name
de: Schlagwort-Name

en: Roles to exclude
de: Auszuschließende Rollen

en: App ID
de: App-ID

en: Event name
de: Ereignisname

en: Secure mode
de: Sicherheitsmodus
