Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Roles
be: Ролі

en: API Key
be: Ключ API

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Other
be: Іншыя
