Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Other
bo: གཞན

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང
