Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: Roles
cs: Role

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Other
cs: Jiné

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Roles to exclude
cs: Vyloučené role

en: Secure mode
cs: Bezpečný mód
