Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Other
el: Άλλο

en: Simple
el: Απλό
