Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Other
eu: Bestea

en: Simple
eu: Sinplea
