Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Inbox
fa: صندوق ورودی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Other
fa: ساير

en: Simple
fa: ساده
