Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Roles
he: תפקידים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Other
he: אחר

en: Simple
he: פשוט
