Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Advanced
hu: Haladó

en: Other
hu: Egyéb

en: Simple
hu: Egyszerű
