Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Roles
it: Ruoli

en: Advanced
it: Avanzate

en: Other
it: Altro

en: Simple
it: Semplice
