Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Simple
kn: ಸರಳ
