Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: Inbox
lt: Gauta

en: Roles
lt: Rolės

en: API Key
lt: API raktas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Other
lt: Kiti

en: Simple
lt: Paprastas
