Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Roles
lv: Lomas

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Other
lv: Citi
