Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Roles
nl: Rollen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Other
nl: Andere

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: App ID
nl: App-ID

en: Event name
nl: Evenementnaam

en: Secure mode
nl: Beveiligde modus
