Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: None
pl: Brak

en: Inbox
pl: Odebrane

en: Roles
pl: Role

en: API Key
pl: Klucz API

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Other
pl: Inne

en: Simple
pl: Prosto

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia
