Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Inbox
ru: Входящие

en: Roles
ru: Роли

en: API Key
ru: Ключ API

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Other
ru: Другое

en: Simple
ru: Простой

en: Roles to exclude
ru: Исключить следующие роли
