Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Other
sk: Ostatné

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Secure mode
sk: Bezpečný režim
