Intercom.io Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Inbox
sv: Inkorg

en: Roles
sv: Roller

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Advanced
sv: Utökad

en: Other
sv: Övriga

en: Simple
sv: Enkel

en: Tag name
sv: Namn på etikett

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Event name
sv: Namn på händelse
