Internet Services (7.x-3.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé
