Internet Services (7.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Layout method
af: Uitlegmetode

en: Liquid layout
af: Vloeiende uitleg

en: Fixed layout
af: Vaste uitleg

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook

en: Jump to Navigation
af: Spring na Navigasie

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
