Internet Services (7.x-3.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Depan

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Panduan

en: Footer
id: Teks bawah halaman

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
