Internet Services (7.x-3.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Featured
jv: Fitur

en: Main menu
jv: Menu utama
