Internet Services (7.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Nadpis

en: Footer
sk: Päta

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Triptych first
sk: Prvý triptych

en: Triptych middle
sk: Stredný triptych

en: Triptych last
sk: Posledný triptych
