Internet Services (7.x-3.0-rc2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
