Internet Services (7.x-3.0-rc2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Featured
sv: Framhävd

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Footer first column
sv: Första kolumnen för sidfot

en: Footer second column
sv: Andra kolumnen för sidfot

en: Footer third column
sv: Tredje kolumnen för sidfot

en: Footer fourth column
sv: Fjärde kolumnen för sidfot

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Triptych first
sv: Första triptyk

en: Triptych middle
sv: Mittentriptyk

en: Triptych last
sv: Sista triptyk
