Internet Services (7.x-3.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Footer first column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་དང་པོ

en: Footer second column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གཉིས་པ

en: Footer third column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གསུམ་པ

en: Footer fourth column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་བཞི་པ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Triptych first
bo: གསུམ་སྦྲེལ་དང་པོ

en: Triptych middle
bo: གསུམ་སྦྲེལ་བར་མ

en: Triptych last
bo: གསུམ་སྦྲེལ་རྗེས་མ
