Internet Services (7.x-3.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Triptych first
cs: První triptych

en: Triptych middle
cs: Prostřední triptych

en: Triptych last
cs: Poslední triptych
