Interval Field (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Plain
da: Enkel

en: Weeks
da: Uger

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Years
da: År
