Interval Field (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Plain
el: Απλό

en: Days
el: Ημέρες

en: Interval
el: Περίοδος
