Interval Field (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Plain
et: Tavaline

en: Interval
et: Intervall

en: Quarter
et: Kvartal
