Interval Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Weeks
hu: Hét

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Interval
hu: Időköz

en: Years
hu: Évek

en: Quarter
hu: Negyed
