Interval Field (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: Plain
fr: Brut

en: Datestamp
fr: Horodatage (UNIX)

en: Weeks
fr: Semaines

en: Days
fr: Jours

en: Months
fr: Mois

en: Interval
fr: Intervalle

en: Years
fr: Années

en: Data
fr: Données
