Interval Field (7.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Plain
hr: Obični
