Interval Field (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Plain
ja: プレーン

en: Weeks
ja: 週

en: Days
ja: 日

en: Interval
ja: 間隔

en: Data
ja: データ
