Interval Field (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Interval
pl: Interwał

en: Years
pl: Lat

en: Quarters
pl: Kwadranse
